Usługi pocztowe

Usługi pocztowe a plastikowa skrzynka 

Sektor pocztowy funkcjonuje w każdym kraju, małym czy dużym. W większości poczta należy do państwa i działa jako monopolista na ryku krajowym przesyłek i paczek. Jednak w niektórych krajach poczta straciła swoją monopolistyczną pozycję w momencie, gdy rząd otworzył rynek na firmy prywatne.

Fakty są takie, że wszystkie przedsiębiorstwa świadczące usługi pocztowe na całym świecie, czy to państwowe czy prywatne, stale borykają się z wyzwaniem w postaci usprawnienia systemu dostarczania przesyłek, elektronicznych urządzeń sortujących, plastikowych skrzynek i pojemników.

Elektroniczne urządzenia sortujące stawiają wysokie wymagania pojemnikom stosowanym przy tego typu systemach, dlatego te dwa systemy współpracują ze sobą najskuteczniej. Przez wiele lat współpracowaliśmy z najbardziej innowacyjnymi przedsiębiorstwami w Europie świadczącymi usługi pocztowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze rozwiązania do konkretnych potrzeb każdego kraju.

Dwa najważniejsze aspekty w tej dziedzinie to ochrona i bezpieczeństwo przesyłek. Przesyłka nie może zostać uszkodzona lub zaginąć na jakimkolwiek etapie łańcucha dostaw. Skrzynki plastikowe powinny być solidne i łatwe do identyfikacji. Aby wytrzymać presję rynku, firmy poczyniły inwestycje w nowe i przemyślane koncepcje logistyczne, z czego plastikowe skrzynki i pojemniki to tylko jeden z przykładów. Z kolei jeszcze inne systemy pozwalające zaoszczędzić miejsce na etapie transportu i w całym łańcuchu logistycznym pozwalają usprawnić funkcjonowanie łańcucha dostaw i przyspieszyć cały proces.

Prowadziliśmy badania i działania rozwojowe pozwalające zastąpić tradycyjne systemy pocztowe nowymi, inteligentnymi systemami sortującymi, które są skomputeryzowane. Nasze plastikowe pojemniki pocztowe dostosowane są do potrzeb ponad kilkunastu krajów europejskich i Azji, przykładowo Zjednoczonego Królestwa, Francji i Hong Kongu.

Do transportu banknotów, monet i papierów wartościowych wraz z fińską firmą Mint opracowaliśmy bezpieczną skrzynkę. W wyniku tej współpracy powstał plastikowy pojemnik transportowy, który teraz w różnych wersjach wprowadzany jest na całym świecie. Spełnia on specyficzne wymogi techniczne i transportowe, oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa i został dopuszczony do transportu dużych ciężarów. Jesteśmy dumni, że wprowadzając bezpieczną, plastikową skrzynkę dla przesyłek ekspresowych, mogliśmy pomóc firmom dystrybucyjnym z całego świata.

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe
60-175 Poznań
ul. Hiacyntowa 13

biuro@mag-plast.pl

+48 665 64 64 64
+48 61 867 66 96

Lokalizacja

Wyszukaj na stronie