Napoje

Napoje - odpowiednie znakowanie logo i bezpieczny transport

Poszukujesz rozwiązań w zakresie opakowań, aby zaprezentować swój napój, podkreślając przy tym jego markę, oraz skutecznie go promując? Poszukujesz rozwiązań transportowych, które odpowiadają Twoim najwyższym standardom logistycznym? W naszej firmie znajdziesz fachową odpowiedź na te pytania.

Nasza wiedza i doświadczenie gwarancją Twojego sukcesu!

Od chwili wynalezienia skrzynek na napoje wykonanych z materiałów syntetycznych, już ponad czterdzieści lat temu, nasza firma miała wkład w dalszy rozwój opakowań transportowych do napojów. Z uwagi na fakt, że jesteśmy liderem w branży opakowań plastikowych, nieustannie dążymy do zaoferowania naszym klientom najnowszych rozwiązań technicznych, poszerzając możliwości w zakresie projektowania skrzynek oraz podnosząc funkcjonalność opakowań transportowych. Trzymając cały czas „rękę na pulsie”, dążymy do tego, aby szybko rozpoznać zmieniające się wymagania rynku, aby móc zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania. Mamy pełną świadomość roli nowatorskich rozwiązań, jako że pomyślnie przyjęte nowe cechy produktów szybko stają się normą. Czy są to uchwyty wykonane techniką lamella lub air-mould, skrzynki dzielone typu Splitbox, etykiety wtapiane technologią in-mould-label czy skrzynki dwu- lub trzykolorowe – prawie wszystkie istotne osiągnięcia w dziedzinie skrzynek do napojów są dziełem naszego konsorcjum firm.

Produkty w logistyce napojów

Rzuć okiem na szeroką gamę naszych produktów i daj się zainspirować! Przygotuj się na wyznaczanie razem z nami nowych trendów!

Oprócz szerokiej gamy skrzynek na napoje, nasza firma oferuje także inne produkty, mając w szczególności na uwadze przemysł napojów: plastikowe uchwyty Bottle Carrier przeznaczone do butelek jednorazowych i zwrotnych, jednorazowe kegi wykonane z PET do transportu piwa i wina, a także palety specjalnie zaprojektowane dla przemysłu produkcji napojów. W swojej ofercie posiadamy także szeroką gamę dużych pojemników składanych typu FLC, Combo, odpowiednich do transportu płynów lub do składowania takich elementów jak: kapsle, preformy lub etykiety.

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe
60-175 Poznań
ul. Hiacyntowa 13

biuro@mag-plast.pl

+48 665 64 64 64
+48 61 867 66 96

Lokalizacja

Wyszukaj na stronie